† Your memories Forum Index
Author Message

<  Tony  ~  era azi trecut de 10 seara orsicum se apropia de 11

tony
Posted: Thu Apr 19, 2007 5:44 am Reply with quote
Joined: 03 Dec 2006 Posts: 31
4/18/07
lucrurile sunt dificile in prisma lor .... si trebie sa facem sa le venim de capat .. problemele in general se aduna si mai ales daca nu sunt rezolvate la timpul lor . ...
sa nu iti para rau niciodata de ceace faci . si sa nu te uiti inapoi asta ar trebui sa fie in gandirea noastra de fapt .... si asa am crezut ca o sa imi pot carmui viata si sa fiu fericit ....ei da uite ca sunt multe si marunte si nu poti scapa de ele si memoeriile imi joaca feste pe care nu le pot controla.
am crezut ca pot controla multe si uite ca asa pana cand am fost pus la incercare .... e greu si nu pot sa controlez apropae mai nimic... fata de multi am un pas in fata de altii sunt mai prejos . cateodata esti deprimat incerci sa te uiti inapoi stii ca nu e bine ... dar ai regrete .. o faci totusi si esti prins in trecut .. si mai apoi sa regreti .. sa te imbarbatezi si sa reiei ce ai facut .. si daca dai gres ... sa incerci dinou .. timpul trece e pierdut .. imi pare rau dar nu am ce face.. e greu .. trebuie sa treci peste .. o faci .. ca nu ai ce face viata merge inainte .. trage foloasele daca ai de unde daca nu sa iti fie invatatura de mi nte .. mai apoi zambeste ca defapt totul este trecator .
View user's profile Send private message

Display posts from previous:  

All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1
Post new topic

Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum